Strona Główna INFORMACJA NIEJAWNA - FORUM
zapraszamy do dyskusji...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 

WITAMY NOWEGO ADMINA :)


Poprzedni temat «» Następny temat
Uwagi do forum...
Autor Wiadomość
kremenaros
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-05, 19:45   

W poprzednim forum, mimo iż nie zapoznałem się z wszystkimi wypowiedziami to przy kolejnej wizycie widziałem posty nieprzeczytane. Na tym forum tego nie ma. Szkoda było to spore udogodnienie, teraz muszę śledzić wypowiedzi po datach w poszczególnych wątkach.
 
 
IN 
Site Admin



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1011
Wysłany: 2005-05-05, 19:49   

Każdy zarejestrowany użytkownik posiada udogodnienie, które opisujesz. Problem tkwi zapewne w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej...
Ponadto proponuję wejść we własny profil i zapoznać się z ustawieniami tam proponowanymi :)
 
 
czarkan
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-06, 11:14   

Otrzymałem aktualizację serwisu IN.Wielkie dzięki.
Klikając na stosowny link znalazłem się we właściwym miejscu serwisu.
Otrzymując odpowiedzi w tematach,w których zabierałem głos,aby odczytać ich treść jestem zmuszony do wklepywania wszystkich znaków z przesłanego linka.Czy to wina poczty onet,czy sam popełniam jakiś błąd?


PZDR. C.K.
 
 
kremenaros
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-06, 13:12   

IN napisał/a:
...Problem tkwi zapewne w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej...

Moją przeglądarką jest Firefox. Wcześniej tz. przed zmianą serwera, wszystko "chodziło" jak należy. Ale potestuję jeszcze na IE i wtedy zobaczę.
Cytat:
Ponadto proponuję wejść we własny profil i zapoznać się z ustawieniami tam proponowanymi :)
Profil zawsze zostawiam z domyślnymi ustawieniami. Nawiasem mówiąc, niewiem, która funkcja odpowiada za tą "sygnalizaję".
 
 
IN 
Site Admin



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1011
Wysłany: 2005-05-06, 15:38   

czarkan napisał/a:
Otrzymując odpowiedzi w tematach,w których zabierałem głos,aby odczytać ich treść jestem zmuszony do wklepywania wszystkich znaków z przesłanego linka.Czy to wina poczty onet,czy sam popełniam jakiś błąd?


skrzynka odbiorcza>narzędzia>opcje>czytanie>czytaj wszystkie wiadomości w postaci zwykłego tekstu
zlikwiduj "ptaszka"

lub

skopiuj link do okienka adresu przeglądarki internetowej i naciśnij "enter"
 
 
IN 
Site Admin



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1011
Wysłany: 2005-05-06, 15:42   

kremenaros napisał/a:
Profil zawsze zostawiam z domyślnymi ustawieniami. Nawiasem mówiąc, niewiem, która funkcja odpowiada za tą "sygnalizaję".


Wspominając o profilu, miałem na myśli wiele innych przydatnych ustawień. Tej "sygnalizacji" w profilu nie da się ustawić niestety - tylko w przeglądarce... :)
 
 
kremenaros
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-06, 18:04   

No niestety ale w IE też nie działa. Trochę to dziwne. Przed zmianą serwera działało, teraz nie. :?
 
 
Borgia
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-06, 18:17   

kremenaros, wyczyść pliki cookie i temporary internet files oraz dokonaj ustawień przeglądarki: start>ustawienia>panel sterowania>opcje internetowe> zakładka "ogólne" w polu "tymczasowe pliki internetowe" kliknij na ikonkę "ustawienia" a tam ustaw w "sprawdż, czy są nowsze wersje przechowywanych stron" na "Przy kazdym uruchomieniu Internet Explorer"

wszystkim strony się dobrze odświeżają, z pewnością nie jest to wina serwera lecz, jak wskazuje na to IN, przyczyna lezy w wadliwym odświeżaniu stron przez przeglądarkę.

na podstawie IE 6 oraz win xp prof sp2

pozdrawiam :)
 
 
kremenaros
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-06, 18:43   

:) ok ale ja nie używam IE
Mimo wszystko jeszcze raz sprawdzę. Choć Borgia myślę, że nie do końca zrozumiałeś co mam na myśli.
 
 
Borgia
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-06, 20:13   

kremenaros napisał/a:
No niestety ale w IE też nie działa...ciach


odwołałam się jedynie do tego fragmentu Twojej wypowiedzi..


w nawiązaniu jeszcze do problemów technicznych. Właśnie zainstalowałam przeglądarkę firefox w wersji 1.0.3, celem sprawdzenia, czy widoczne są dla mnie wszelkie zmiany na forum (nowe tematy, odpowiedzi itd...) wszytko mam wyróżnione, żadnych problemów :)

z czystej ciekawości zapytam: czego nie zrozumiałam w Twojej wypowiedzi?

Twój pierwszy post brzmiał następująco:

kremenaros napisał/a:
W poprzednim forum, mimo iż nie zapoznałem się z wszystkimi wypowiedziami to przy kolejnej wizycie widziałem posty nieprzeczytane. Na tym forum tego nie ma. Szkoda było to spore udogodnienie, teraz muszę śledzić wypowiedzi po datach w poszczególnych wątkach.


wypowiedź wydaje mi się oczywista: nie widzisz zmian, gdy wchodzą nowe teamty lub, gdy do tematu udzielane są dalsze odpowiedzi.

dalej:

kremenaros napisał/a:
Moją przeglądarką jest Firefox. Wcześniej tz. przed zmianą serwera, wszystko "chodziło" jak należy. Ale potestuję jeszcze na IE i wtedy zobaczę


w związku z tym, została udzielona Tobie instrukcja dokonania zmian w IE

???

pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group