INFORMACJA NIEJAWNA - FORUM
zapraszamy do dyskusji...

SONDY - Wybory 2007

IN - 2007-09-19, 18:22
Temat postu: Wybory 2007
Na kogo zagłosujesz?
glina - 2007-09-20, 06:48

"Przy obecnej jakości kandydatów pójście na wybory to przyjemność, którą można porównać jedynie z wizytą w burdelu celem wybrania sobie żony" :mrgreen:
rysiu - 2007-09-20, 09:11

Jak do tej pory bardzo ciekawe są te wyniki głosowania.... Nieistniejący jeszcze faworyt uzyskał tyle samo co przekolorowani... :shock: :shock:
Dzaba - 2007-09-21, 16:31

Zastanawia mnie jedno - w TV tyle sie słyszy o sondażach i wskazuje, że w przedwyborczych walkach prowadzi PiS a w naszej skromnej ankiecie jakos tego nie widać.... :razz:
Wg PiS pewnie wszyscy biorący udział w naszej ankiecie są komunistami (nawet ci co nie mają więcej niż 18 lat) lub są na usługach wschodnich służb, albo też odbyli stosowne przeszkolenie w GRU, gdyż "każdy prawdziwy Polak głosuje tylko na PiS" :mrgreen:

pitermax - 2007-09-21, 16:37

Ja uważam, że te wszystkie sondaże są manipulowane jak media, które je publikują. A jak wyrazi któryś z dziennikarzy swoje "nieakceptowane przez PiS opinie" kończy jak LIS i SMOKTUNOWICZ z Polsatu. Pranie mózgu dla potencjalnych wyborców, którzy jeszcze nie zdecydowali na kogo głosować. :evil:
IN - 2007-09-21, 18:03

Proszę popatrzeć na naszą sondę >>> sprzed dwóch lat... Jej wynik miał się nijak do faktycznych wyników wyborów ;)
Jak widać na naszym FORUM przeważają komuchy :mrgreen:

Monika - 2007-09-21, 18:06

Niestety ja nie głosuję na PiS i nie głosowałem, jest to ostatnie zgrupowanie na które bym zagłosowała nie przepadam za prawicą więc mojego głosu nie uzyskają.
Dzaba - 2007-09-21, 18:48

*IN* napisał/a:
Proszę popatrzeć na naszą sondę >>> sprzed dwóch lat...

Odświeżyłeś trochę moją pamięć :mrgreen:

Ale czy przez te ostatnie dwa lata coś z naszych wypowiedzi się zdezaktualizowało :?:
Chyba tylko to, że więcej ludzi wyjechało "za chlebem" od tego czasu (rząd PiSu nazywa to "zmiejszeniem bezrobocia" i oczywiście określa to mianem sukcesu.... :???: )

Dziadek_Jacek - 2007-09-23, 19:49

Oddam głos przeciwko PiS.
Tak scharakteryzuję swoją postawę.
Zapewne to będzie LiD lub PO.

pitermax - 2007-09-24, 17:31

A wiecie jaki jest szczyt bezczelności????
Zagłosować na PiS i wyjechać z Polski.

Osobiście się nigdzie nie wybieram więc partia braci "mniejszych" nie ma co liczyć na mój głos.

dwlop - 2007-09-30, 09:22

A ja jak od wielu lat oddam głos na UPR. Pomiędzy PIS`em PO czy LID`em nie ma większych różnic.
Dzaba - 2007-10-05, 21:14

A ja oddam głos przeciwko tym, którzy chcą znowu nas - kierowców - obciążyć kolejnymi opłatami - tym razem ich poroniony pomysł dotyczy dróg ekspresowych (dla uświadomienia chodzi o obecny rząd) :!:

Kierowcy wszyskich województw łączcie się :!: :!: :!:

Dzaba - 2007-10-13, 10:10
Temat postu: zasłyszane....
Samochwała, czyli wierszyk o premierze!

Samochwała w kącie stała
I tak rok podsumowała:

Zdolny jestem niesłychanie,
Mam na świecie poważanie,
W kraju - same osiągnięcia:
Dłuższe życie (od poczęcia).

Koalicja - wzór współpracy,
Z Sejmu - dumni są Rodacy,
Rząd najlepszy od półwiecza,
Skupił się na wielkich rzeczach.

Kompetentni ministrowie,
Każdy poseł - ideowiec,
Z zasadami, jak husaria:
Bóg, Ojczyzna, Honor(aria).

Dla Narodu - becikowe,
Nowy peron we Włoszczowie.
Lepiej żyje się rodzinom
(Jednej mamie i dwóm synom).

Okno na świat - otworzone,
Turystyka - w jedną stronę,
Lepsza praca, wyższa płaca
(Zwłaszcza, jeśli ktoś nie wraca).

Gospodarka rozpędzona:
Są mieszkania (trzy z miliona),
Jest kilometr autostrady,
Ład moralny i zasady.

Politycznej wzrost kultury
(Nurt plebejski, przykład z góry),
Nie ma WSI (choć jeszcze trochę,
A zrobimy wszędzie wiochę).

Cały naród żyje w zgodzie.
IPN - i po narodzie.
CBA - udane akcje,
Super MEN - co rusz, atrakcje.

W szkołach nie ma już Darwina,
Będzie dryl i dyscyplina,
Nie podskoczy żaden gieroj!
Tolerancji nie ma! Zero!

Żadnych gejów, Ferdydurek,
Jest amnestia i mundurek!
Wolność słowa i pluralizm
(Bo rządzących wolno chwalić).

Jest religia na maturze,
Wierny Lud na Jasnej Górze.
Nie rozumie tylko Unia:
Rząd z Warszawy, czy z Torunia?

Krótko mówiąc: Rok udany!
Tylko naród... do wymiany...

pitermax - 2007-10-13, 15:29

Dżaba napisał/a:
Krótko mówiąc: Rok udany!
Tylko naród... do wymiany...


super wierszyk. Mam nadzieję, że ten naród ... do wymiany podziękuje im za te "udane" dwa lata :evil:

Dzaba - 2007-10-14, 19:14

No i przybyła następna partia, na którą nie oddam swojego głosu - tym razem jestem przeciwnym zakusom, aby:
"........doprowadzić w systemie emerytalnym (także rentowym) do ujednolicenia stosowanych zasad i powszechności dla wszystkich grup zawodowych (prokuratura,sędziowie, wojskowi i policja), bo jest to gwarancja równości i sprawiedliwości(koszt emerytur górników, policji, wojska i służb więziennych to 17% wydatków całego systemu, skierowanych do 5% świadczeniobiorców) oraz uzależniania wysokości przyszłej emerytury od stażu pracy i wysokości zarobków, jak również jakości inwestowania środków w części kapitałowej systemu......"

Takie pomysły może mieć tylko ten kto nie ma pojęcia na temat funkcjonowania tychże służb mundurowych i wydaje mu się, że np. 64-letni policjant z prewencji czy też pilot będą świetnie sobie radzili :???:

Jakby ktoś miał problemy z roszyfrowaniem cóż to za partia lansuje takie absurdalne pomysły to podpowiadam iż, jest to fragment programu Platformy Obywatelskiej na 2007r.

rysiu - 2007-10-15, 10:33

64-letni policjant czy pilot to zbyt przerysowane przykłady...
Ale już 64-letni prokurator, sędzia czy dożywotni urzędnik sztabowy albo jeszcze lepiej księgowy w jakiejś JW to chyba mógłby pracować tak samo jak "cywile" ? Wcześniejsze emerytury powinny dotyczyć wyłącznie stanowisk o szczególnym charakterze a nie armii wojskowych czy policyjnych urzędasów ( bez urazy proszę ! ) :wink:
W taki np. sposób określono ostatnio zasady dotyczące kolejarzy gdzie wcześniejsze emerytury dotyczą tylko ludzi zatrudnionych na niektórych stanowiskach....
Tak więc chyba raczej nie do końca jest to absyrdalny pomysł :wink:

Dzaba - 2007-10-18, 11:18
Temat postu: zasłyszane !!!
WYKSZTAŁCIUCHU PODAJ DALEJ!!!

21 PAŹDIERNIKA WALCZYMY O POLSKĘ

Przeczytaj, Zapamiętaj, Głosuj

Spuść PiS na śmietnik historii, gdzie ich miejsce

IRONICZNIE

Facet, który rządzi Polską mając 57 lat mieszka z mamusią i kotem, nie ma konta w banku, nie ma prawa jazdy, nie potrafi obsługiwać komputera, rano - jak mówi jego mama - mógłby ubrać się w dziurawy worek i tego nie zauważyć. Myślisz, że to Kononowicz z Białegostoku? Mylisz się, tamten ma chociaż prawo jazdy i na swój sposób był przynajmniej zabawny.

Ten gość to............ (wpisz jego dane)

Kiedyś o kimś takim mówiło się nieudacznik, ciamcia- etc.

Dziś facet rządzi średnim, europejskim krajem.

NA POWAŻNIE

7 cudów Twórcy IV RP

1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.

2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie, gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce

3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV i grają w kiepskim filmie.

4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, z kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.

5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.

6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy.

7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?


Idą wybory. Nie da się tego ukryć. Trzeba uratować ten Kraj.

Dlatego powstała akcja "Schowaj Babci dowód" :mrgreen: . Zapoczątkowana dziś przenosi się do świata "bardziej przyjaznego". Czyli na strony Internetowe i fora.

Podaj dalej, to nie jest łańcuszek tylko ratowanie tego państwa!

IN - 2007-10-18, 11:25

Panie i Panowie, apeluję tylko o jedno - zachowajcie ciszę wyborczą w najbliższą niedzielę :wink:
pitermax - 2007-10-18, 12:15

i w sobotę również :razz: , a do tego czasu można wszystko, co widać w TV
Dzaba - 2007-10-21, 22:11

"Zobaczyć minę kaczora po wyborach - BEZCENNE" (że powtórzę za pitermax`em)
Minę miał kaczą :!: :!: :!: :mrgreen:

rysiu - 2007-10-22, 06:20

Bardzo żałuję że nie widziałem tego " na gorąco", obejrzę dzisiaj :mrgreen:
Tego nie można nie zobaczyć ! :mrgreen:

Dziadek_Jacek - 2007-10-22, 08:07

Dżaba napisał/a:
"Zobaczyć minę kaczora po wyborach - BEZCENNE" (że powtórzę za pitermax`em)
Minę miał kaczą :!: :!: :!: :mrgreen:

I zaczął oczywiście od oskarżeń... Przegrać nawet nie umie.
Bezcenne to było... jak pokazali słupki wyborcze:D

Dzaba - 2007-10-22, 08:56

Jak zawsze zdumiała mnie złożoność kaczych myśli:
nasza porażka jest sukcesem :shock:

IN - 2007-10-22, 09:16

I pomyśleć, że Ojciec Dyrektor nie pomógł... :lol:
pitermax - 2007-10-22, 16:51

Wszyscy się starali, a zrobili z nich "kacze jaja" :grin: . Mam nadzieję, że wróci trochę normalności, a także będzie mniej konferencji prasowych. Ale najbardziej cieszę się, że nie będzie (bliźniaków dwujajowych) Leppera i Giertycha :razz:
Dziadek_Jacek - 2007-10-22, 20:39

Z Lepperem i Giertychem stało sie to, co powinno-zawitali na polityczny śmietnik.
i całe szczęście.

rysiu - 2007-10-23, 06:25

pitermax napisał/a:
także będzie mniej konferencji prasowych. Ale najbardziej cieszę się, że nie będzie

Napisz lepiej z czego najbardziej się smucisz :wink:
Konferencje prasowe mają niezaprzeczalny wpływ na wizerunek rządu i jego politykę informacyjną więc trochę byłoby dziwne, gdyby ich zabrakło...
Mieliśmy już jeden taki rząd, który nie dbał zupełnie o swój wizerunek medialny i nie wyszło mu to na dobre....

pitermax - 2007-10-23, 18:45

smucę się tym, że PO chce zmniejszenia liczebności armii i znów mogą czekać nas "mundurowych" kolejne restrukturyzacje. :evil:
IN - 2007-10-23, 18:48

A nie smucisz się tym, że chcą zabrać mundurowym możliwość odejścia na emeryturę po 15 latach służby :?:
pitermax - 2007-10-23, 18:54

o tym nawet bałem się wspominać, aby nie wywoływać wilka z lasu. Niestety to ból największy. Może zapomną ....
Ale jak tylko zaczną "grzebać" przy naszych emeryturach pewnie połowa armii "rzuci" kwit o zwolnienie i restrukturyzacja się odbędzie bez pomocy rządzących. No cóż czas pokarze. Cieszę się, że w przyszłym roku mam już 15 lat i jakby co to spadam jak wielu innych. Nie mam zamiaru służyć w armii do 65 roku życia. :evil:

Dzaba - 2007-10-23, 19:04

Sprawa zabrania uprawnień emarytalnych po 15-tu latach dotyczy wszystkich służb mundurowych...
W każdym razie jak zaczną coś przy nich grzebać cicho nie będzie a tyle osób co złoży wypowiedzenia to budżet nie wytrzyma...

IN - 2007-10-23, 19:05

pitermax napisał/a:
i restrukturyzacja się odbędzie bez pomocy rządzących

I tu jest pies pogrzebany... Ale obiecuję, że głośno powiem, kiedy należy odejść, aby za dużo nie stracić. Póki co - bez gorączkowych ruchów ;)

pitermax - 2007-10-23, 19:12

Wiem, że szybkie ruchy należy mieć jedząc z jednej michy i przy łapaniu much. Trzymam Cię za słowo IN, że dasz znać w odpowiednim momencie. :wink:
skully - 2007-10-23, 20:48

Te odpowiednie momenty, są co roku! Najlepszy sposób by przerzedzać szeregi. Najgorsze jest jednak to, że odchodzą fachowcy, specjaliści a ich miejsca zajmują często ludzie z "łapanki". Może nowy rząd zapewni trochę (albo więcej) stabilizacji. Nie będziecie musieli wtedy czekać na takie "momenty" :mrgreen: , czego Wam, i sobie również, życzę.
glina - 2007-10-25, 09:53

Pierwszy tydzień rządów Donalda Tuska

Poniedziałek
Donald Tusk wyczarterował 10.000 jumbo-jetów. 3 miliony Polaków wraca do
kraju.

Wtorek
Zarządzeniem premiera Donalda Tuska zlikwidowano wypadki samochodowe.

Środa
Donald Tusk obniżył podatki --- od środy PIT, CIT i VAT w Polsce wynoszą
1%, jednocześnie Donald Tusk zwiększył wynagrodzenia --- pielęgniarka
zarabia średnio 5890 zł netto, a lekarz 25630 zł netto. Nauczyciele
zarabiają od środy 8300 zł netto, a urzędnicy 6250. Zachodnie granice
Polski przekraczają tysiące lekarzy z Niemiec Francji i Irlandii by
podjąć pracę w polskich szpitalach.

Czwartek
W czwartek Donald Tusk gwałtownie podniósł prestiż Polski na świecie ---
UE ogłosiła wprowadzenie Nicei i pierwiastka jednocześnie, Niemcy
zrezygnowały z Gazociągu Północnego, a bałtycką rurą będzie
transportowane mięso z Polski do Rosji.

Piątek
W piątek Donald Tusk wybudował 2500 kilometrów autostrad 840 pływalni i
320 stadionów. Hanna Gronkiewicz-Waltz --- nowa minister infrastruktury -
przecięła 6000 wstęg w ciągu 18 godzin

Sobota
Donald Tusk rozdał akcje, średnio 70 tysięcy na głowę. Ponadto
wprowadził poszóstne becikowe i ulgę na dziecko --- bez kozery - pińcet
tysięcy.

Niedziela
Po zrobieniu tych wszystkich cudów, siódmego dnia, Donald Tusk odpoczął.

PS
Wieczorem w niedzielę od niechcenia Donald Tusk zniósł przymrozki, by
jabłka już nigdy nie drożały

skully - 2007-10-25, 19:01

Do tych "dobroci" dodam, że rząd będzie się składał tylko z 3 ministerstw: Zdrowia, Szczęścia i Pomyślności. :grin:
bea1 - 2007-10-25, 20:10

Ja uważam, iż bardzo niesprawiedliwy społecznie jest obecny system emerytalny i nie chodzi tylko o sfery resortowe, ale też inne grupy społeczne, nauczycieli, rolników i osławiony KRUZ, jeśli coś nie zostanie zrobione z tym systemem to w którymś momencie zabraknie środków na wypłaty dla pobierających te świadczenia. Obecnie na jednego pracującego przypada trzech emerytów. Jak można wysłać na emeryturę człowieka po 40-ce przecież to jest jeszcze młody zdrowy człowiek i może spokojnie być czynny zawodowo, jaka jest różnica między kierownikiem KT w sferze wojskowej a kierownikiem KT w cywilu, czy ten pierwszy biega pod ostrzałem kul z dokumentami? A ciekawe, co się będzie działo jeśli przywilej zostanie utrzymany natomiast następcy PIS-u znowelizują Ustawę i dopiszą całkowity zakaz pracy zarobkowej dla osób pobierających te świadczenia? Moim zdaniem przywilej emerytur powinien zostać zniesiony natomiast należy podnieść i to znacznie zarobki sfer resortowych i budżetówki, aby ludziom opłacało się pracować a nie pobierać świadczenie i szukać dodatkowej pracy.
A tak w ogóle punkt widzenia zmienia się od punktu siedzenia dlatego wcale nie dziwię się kolegom z MON że cały czas obserwują sytuacje i czekają na sygnał od admina :lol:

Dzaba - 2007-10-25, 21:40

Praca KKT w MON (jeśli jest to żołnierz zawodowy) nie polega na ciągłym siedzeniu w kancelarii - oprócz bycia kierownikiem jest on także żołnierzem co wiąże się z wieloma "udogodnieniami", o którym wiedzą zazwyczaj tylko żołnierze... - czasem też pracownicy wojska (ale też nie wszystko).

Praca KKT w sferze zmilitaryzowanej a cywilnej ma elementy wspólne, ale też ma wiele różnych i to z przewagą na niekorzyść "sfery zmilitaryzowanej" - ale przecież o tym sie nie mówi, bo i po co :?:
Mówi się tylko głośno i powtarza stereotypy powtarzane ogólnikowo o naszych przywilejach - tylko, że NIKT się nie zastanowi nad "kosztami" jakie czasami musimy ponieść a często się to nazywa "stosownie do potrzeb Sił Zbrojnych" (jak w moim przypadku - zainteresowani wiedzą dokładnie o czym piszę)

IN - 2007-10-26, 06:11

W pełni solidaryzuję się z wypowiedzią Dżaby. Stanowiska tylko pozornie są podobne. Cywilny kierownik nie musi pełnić służb, uczestniczyć w strzelaniach, musztrach, poligonach /o panikach nie wspominam/ no i najważniejsze: nie musi z przymusu siedzieć na pokazie ostatniego "wynalazku" Wajdy :lol:
wiek - 2007-10-26, 06:53

bea napisał/a:
Ja uważam, iż bardzo niesprawiedliwy społecznie jest obecny system emerytalny i nie chodzi tylko o sfery resortowe, ale też inne grupy społeczne, nauczycieli, rolników i osławiony KRUZ, jeśli coś nie zostanie zrobione z tym systemem to w którymś momencie zabraknie środków na wypłaty dla pobierających te świadczenia.

Inni widać myślą podobnie. Emerytury z ZUS Co prawda artykuł dotycz ZUS-u ale wydaje się, że niedługo w Polsce rozgorzeje dyskusja o wcześniejszych emeryturach, zwłaszcza gdy PO ma to zapisane w programie. Koledzy w mundurach zacznijcie alarmować przełożonych aby rozpoczęli "lobbować".

skully - 2007-10-26, 19:29

*IN* napisał/a:
Cywilny kierownik nie musi pełnić służb, uczestniczyć w strzelaniach, musztrach, poligonach /o panikach nie wspominam/ no i najważniejsze: nie musi z przymusu siedzieć na pokazie ostatniego "wynalazku" Wajdy :lol:


Jestem KKT cywilnym w MON. Strzelania, musztry, poligony - masz rację to mnie nie dotyczy, ale uczestnictwo w panikach - jak najbardziej. I co najważniejsze przymus siedzenia na pokazie "wynalazku" - też :mrgreen:
Chyba, że chodzi o sferę cywilną, nie wojskową, bo jak widzisz w wojsku na etatach KKT są też "cywilki" (nie mylić z byłymi wojskowymi) :smile:

bea1 - 2007-10-27, 09:54

*IN* napisał/a:
W pełni solidaryzuję się z wypowiedzią Dżaby. Stanowiska tylko pozornie są podobne. Cywilny kierownik nie musi pełnić służb, uczestniczyć w strzelaniach, musztrach, poligonach /o panikach nie wspominam/ no i najważniejsze: nie musi z przymusu siedzieć na pokazie ostatniego "wynalazku" Wajdy

Mogą to być warunki szczególne jeśli wszystkie te manewry będą się odbywać w obiekcie zagłębionym pokrytym azbestem :wink: , a tak na poważnie nie znam dokładnie specyfiki pracy w sferze wojskowej i nie mam zamiaru jej oceniać zrobią to zapewne inni, natomiast jeśli chodzi o sferę cywilną zapewniam cię że po roku 90-tym bardzo się dużo zmieniło i wcale tam praca nie jest lżejsza od leżenia.
I jeszcze jedno ja też byłam w kinie grupowo na ostatnim filmie Wajdy socjalny zaszalał, i powiem tak sama fabuła filmu nie rzuca na kolana, ale z uwagi na pamięć
o żołnierzach którzy tam zginęli należy to obejrzeć, bo w obecnej dobie komu by się chciało czytać książki......

IN - 2007-10-27, 11:25

Cytat:
I jeszcze jedno ja też byłam w kinie grupowo na ostatnim filmie Wajdy socjalny zaszalał

Ciekawe na czyje polecenie tak zaszalał...
A już miałem nadzieję, że "gospodarka nakazowa" poszła dawno w niepamięć - MYLIŁEM SIĘ :lol:

kremenaros - 2007-10-27, 20:02

Jak już całe społeczeństwo zacznie płacić abonament RTV, wtedy nie będzie potrzeby sztucznie wspomagać polskiej kinematografii. :wink: Pewnie do obejżenia filmu bym się skusił, gdyby nie fakt, że związane jest to z wycieczką do miasta odległego o 120 km, czyli wycieczka na pół dnia.
Dzaba - 2007-10-27, 21:54
Temat postu: zasłyszane...
Znacie bajkę o długopisie :?:

DługoPiS nie porządził :mrgreen:

rysiu - 2007-10-28, 14:46

pitermax napisał/a:
Może zapomną ....

:mrgreen: :mrgreen: ..no to ja im przypomnę .... :mrgreen:

wiek - 2007-10-30, 08:15

Polecam kolejną twórczą myśl Pana prof. Zybertowicza.
glina - 2007-11-02, 12:31

Dziewczyny i chłopaki mam coś dla Was KLIKAĆ !!! bić się w pierś i przepraszać :cool:
Dzaba - 2007-11-02, 14:47

Ja także przeprosiłem - a co mi tam - jedno przeproszenie mniej czy więcej.... - niech MU będzie a mi nie ubędzie... :razz:
skully - 2007-11-02, 17:15

Ja też przeprosiłam, jeżeli od tego ma zależeć Nasz los... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale swoje i tak wiem! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pitermax - 2007-11-03, 18:32

Tak, wielu przeprosiło i co z tego obraził się na dobre :evil: , nie chce nawet być obecny w sejmie w poniedziałek. A tak sobie myślę, że i dobrze, może do końca kadencji nie będę musiał go oglądać. Niech tam sobie siedzi ze swoją piękną żoneczką, mamusią i braciszkiem. Tylko oddajcie nam księżyc !!!!!!

I nas niech teraz przeprasza, że jeszcze "JEST" :twisted:

Dzaba - 2007-11-03, 18:36

pitermax napisał/a:
(...) ze swoją piękną żoneczką (...)

Tutaj chyba l e k k o przesadziłeś, chociaż wiem, że nie ma brzydkich kobiet - wszystko zależy od ilości wypitego alkoholu, ale w tym przypadku i cysterna by mogła nie pomóc... :mrgreen:

pitermax - 2007-11-03, 18:38

tak trochę "pojechałem po bandzie", ale wszystko dla dobra sprawy :razz:
skully - 2007-11-04, 21:29

pitermax napisał/a:
Tak, wielu przeprosiło i co z tego obraził się na dobre :evil: , nie chce nawet być obecny w sejmie w poniedziałek.
I nas niech teraz przeprasza, że jeszcze "JEST" :twisted:


Jednak w sejmie ma być. Czyżby "nie chcę, ale muszę"? :mrgreen: Ale przemawiał nie będzie! Chyba przeprosiny naprawdę niewiele dały, "zaciął się", czy co? :mrgreen:

[ Dodano: 2007-11-05, 19:21 ]
Malkontent Dyżurny

Przeprośmy wszyscy
Przeprośmy wszyscy, bez wyjątków,
Bez wahań i bez ociągania.
Czy w metropolii, czy w zakątku
Niech nikt się wstydem
nie zasłania.
Wszyscyśmy winni,
wszyscy marni
Nad urną i nad krzyżykami.
Czy w Zakopanem,
Czy w Jastarni
Wszyscy jesteśmy łobuzami.
W knajactwie, chamstwie
i podłości
Nic nie dorówna nam, rzecz jasna
A więc przeprośmy, niech zagości
Tam w Belwederze miłość
(własna).
Polegać na nas próżna wiara,
Zbyteczne czasu marnowania.
Nie dosósł nikt, chociaż się starał
Do aktu władzy wybierania.
Wszystko spieprzylim, wszystko rypło,
Wśród planów o rzplitej cztery
Jednego dnia przez nas to znikło
I wrócił układ i wziął stery.
Przeprośmy wszyscy, bośmy głupki,
Z rozumem niczym u jeleni
Nie te procenty, nie te słupki
I bracia siłą rozdzieleni.
Jeden w depresji, choć na szczycie
Niepogodzony wciąż ze stratą.
Drugi w upadku, wiedzie życie
Bez konta, ale z kotem za to.
Być może myśl ta zrodzi dreszcze
I wleje dziegciu do zaczynu.
Przeprośmy wszyscy, żeśmy jeszcze
Nie dali dyla do Londynu. Sysław

Przedruk z Gazety wyborczej Szczecin

[ Dodano: 2007-11-08, 22:12 ]
pitermax napisał/a:
Tak, wielu przeprosiło i co z tego obraził się na dobre :evil: , nie chce nawet być obecny w sejmie w poniedziałek. A tak sobie myślę, że i dobrze, może do końca kadencji nie będę musiał go oglądać. Niech tam sobie siedzi ze swoją piękną żoneczką, mamusią i braciszkiem. Tylko oddajcie nam księżyc !!!!!!

I nas niech teraz przeprasza, że jeszcze "JEST" :twisted:


Jest ! A właściwie był!
Sejm VI - początek (szok na Wiejskiej) :mrgreen:

http://pl.youtube.com/watch?v=Sms1TaPZOi4


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group